قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان
۳.۶
(۱۱۱)

یکی از اقداماتی که تحت عنوان طراحی لبخند در مراکز تخصصی دندانپزشکی انجام می شود، انجام لمینت است. البته قیمت لمینت دندان نسبت به سایر روش ها پرهزینه تر است اما با توجه به مزیت هایی که می توان برای آن برشمرد،  قیمت لمینت دندان که به عوامل مختلفی بستگی دارد باز هم مقرون به صرفه است.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان چیست؟

یکی از مهمترین دلایلی که افراد به انجام لمینت دندان تمایل دارند ایجاد زیبایی طولانی مدت و ماندگار در دندان ها است. لمینت در واقع روکشی نازک از جنس شیشه یا سرامیک است که روی دندان فرد قرار می گیرد و زیبایی خیره کننده ای به ظاهر دندان ها می دهد. با این کار نمای دندان های فرد مرتب و یک دست می شود علاوه بر اینکه رنگ آن در طولانی مدت با انجام مراقبت های مناسب تغییر نمی کند.

بسیاری از افراد پس از انجام  ارتودنسی دندان و مرتب شدن دندان ها با مشورت دندان پزشک خود لمینت را به عنوان یک گزینه مناسب انتخاب می کنند. در نظر داشته باشید که با توجه به هزینه بالای انجام لمینت دندان حتما این کار را در یک مرکز یا کلینیک دندانپزشکی با تجربه انجام دهید.

برای انجام لمینت دندان پزشک نخست با قالب گیری از دندان ها و ارسال قالب مورد نظر به لابراتوار دندانسازی ، لمینت مناسب را برای دندان شما سفارش می دهد. پس از آماده سازی، با استفاده از چسب های مختلف قالب آماده شده لمینت بر روی دندان های شما قرار می گیرد.

اما مهمترین نکته این است که انجام لمینت برای چه کسانی مجاز است؟ در پاسخ باید گفت اگر یکی از موارد زیر و یا چند مورد از آن شامل شما شود لمینت می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در نظر داشته باشید که تشخیص نهایی با دندانپزشک متخصص است که پس از انجام معاینه دندان های شما به شما اعلام می کند. با این وجود اگر هر یک از موارد زیر را داشتید می توانید برای انجام لمینت با دندانپزشک خود مشورت کنید.

 1.   داشتن فاصله دندانی یا دیاستم: اگر دندان های شما دارای فاصله است برای پر کردن این فواصل انتخاب لمینت یا ونیر کامپوزیت گزینه مناسبی است.
 2.   بی نظمی و به هم ریختگی دندان ها: اگر دندان های شما از نظر ظاهری نامنظم هستند و این بی نظمی به شکلی است که امکان لمینت فراهم باشد می توانید برای آن اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است دندان پزشک ابتدا برای مشا ارتودنسی و سپس لمینت را تجویز کند.
 3.   لبخند لثه ای: اگر در هنگام خندیدن به میزان زیادی لثه های شما پیدا می شود و این موضوع برای شما آزار دهنده است می توانید گزینه لمینت را بررسی کنید.
 4.   دندان های کوچک: اگر دندان های کوتاه و کوچکی دارید می توانید آن را با لمینت اصلاح و زیبا کنید.
 5.   دندان های بدرنگ یا تیره: برخی افراد علیرغم رعایت بهداشت دهان و دندان اما دندان های بدرنگی دارند که برای آن ها ناخوشایند است برای این افراد نیز لمینت  گزینه مناسبی است.

بهترین نوع لمینت دندان چیست؟

بهترین لمینت دندان از نظر دندانپزشکان ارتباط مستقیم با برند آن دارد. با توجه به نوع برندهای شناخته شده و نیز میزان ماندگاری و کیفیت آن، قیمت لمینت نیز افزایش پیدا می کند. از همین رو در زمان انتخاب لمینت حتما تمام موارد اعم از برند، قیمت و میزان ماندگاری لمینت را از دندان پزشک خود جویا شوید.

لمینت دندان ونیر و نیز لمینت ایمکس از معروف ترین و شناخته شده ترین انواع لمینت است که در زمره گرانترین انواع نیز محسوب می شوند. اما در مجموع برای انتخاب بهترین گزینه حتما باید دندان ها توسط دندانپزشک معاینه و لمینت مناسب شما مشخص شود.

اما اگر بنا باشد به طور خلاصه بهترین لمینت دندان را انتخاب کنیم لازم است عوامل مهمی مثل نیروی وارد بر لمینت پس از چسباندن و تغییرات لمینت به مرور زمان را بررسی کنیم.

طبیعتا دندانپزشک براساس نوع دندان و محل قرار گیری آن و نیز فشاری که پس از چسباندن لمینت ها به آن وارد می شود، نوع لمینت مناسب را تعیین می کند. هر چه میزان استحکام لمینت بیشتر باشد احتمالا شکستگی یا لب پر شدن آن نیز کمتر است. پس می توان گفت لمینتی که استحکام و ماندگاری بالایی دارد در زمره بهترین های لمینت محسوب می شود.

از آنجا که اجزا و مواد تشکیل دهنده لمینت بر رنگ نهایی آن و نیز ضخامت و درخشندگی لمینت تاثیر می گذارد از همین رو هر چه میزان درخشندگی و زیبایی ظاهری لمینت بیشتر باشد، طرفداران بیشتری هم خواهد داشت. دندانپزشک متخصص بر اساس رنگ دندان های فرد و سایه نهایی که رنگ دندان های فرد بر لمینت می گذارد رنگ پیشنهادی را تعیین می کند.

یکی از سوالاتی که شاید برای شما ایجاد شود اینکه ونیر چیست؟ با توجه به اینکه ونیر برای اهداف مختلف اعم از لمینت ونیر یا ونیر کامپوزیت به کار می رود و نیز گاهی از آن برای باندینگ استفاده می شود، می توان گفت در واقع نوعی رزین نیمه شفاف است که عمدتا از آن برای زیبا کردن دندان های شکسته و طبیعی تر کردن ظاهر دندان ها استفاده می شود. در واقع ونیر لایه ای نازک از جنس سرامیک است که روی دندان ها قرار می گیرد.

انواع لمینت دندان

انواع لمینت دندان

لمینت دندان که در لابراتوارهای دندانسازی ساخته می شود انواع مختلفی دارد که عمدتا آن ها را بر اساس مواد تشکیل دهنده آن دسته بندی می کنند:

سرامیکی توده ای: در این نوع لمینت که بر پایه شیشه است، روکشی روی مواد سرامیکی گذاشته و پس از قرار دادن روی دندان بیمار آن را متناسب به فرم دهان ودندان بیمار تراش می دهند. علیرغم زیبایی ظاهری این نوع لمینت اما ایراد اصلی آن حساس بودن و مقاومت پایین است.

سرامیکی فشرده: این نوع لمینت از نوع سرامیکی توده ای ضخیم تر و برپایه آلومینا است از همین رو دوام و ماندگاری بیشتری نیز دارد. لمینت دی سیلیکات لیتیوم: این نوع لمینت بسیار جدید است و کار طراحی آن با کامپیوتر انجام می شود. ماندگاری بالایی دارد و عمدتا برای کسانی که به دندان قروچه مبتلا هستند بسیار مناسب است.

لمینت زیرکونیا: این نوع لمینت از نظر مقاومت و ماندگاری بسیار خوب است اما در مقایسه با انواع دیگر اصلا شفاف نیست. این نوع لمینت از سرامیک بر پایه ماده ای بنام زیرکونیا که بدون شیشه است ساخته می شود. این لمینت نسبت به انواع دیگر دارای مقاومت و استحکام بالاتری است.

قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت به جنس، برند، تعداد دندان ها، هزینه های دندان پزشک و… بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را به آن نسبت داد. چه بسا شما پس از مراجعه به یک کلینیک یک قیمتی را اعلام می کنند، اما در طول پروسه درمان با هزینه های جانبی دیگری مواجه می شوید. از همین رو لازم است پیش از انجام لمینت از دندان پزشک متخصص مشاوره های لازم و کامل را دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که درمان های زیبایی از جمله لمینت شامل خدمات بیمه ای نمی شوند و شما باید تمام هزینه ها را متقبل شوید.

دلایل تفاوت در قیمت لمینت دندان

دلایل تفاوت در قیمت لمینت دندان

در مجموع می توان هزینه های لمینت را به دوبخش تقسیم کرد. بخشی که مربوط به دندانپزشک است و بخش دیگر مربوط به خدمات لابراتوار دندانسازی است. از مهمترین دلایل تفاوت قیمت در لمینت کردن دندان ها که مربوط به دندان پزشک است،  می توان عوامل زیر برشمرد:

 •         دستمزد متخصص
 •         مختصات جغرافیایی کلینیک
 •         تعداد دندان های مورد نظر
 •         برند و جنس لمینت
 •         میزان تراش دندان ها

اما هزینه های بخش دوم که مربوط به لابراتوار دندانسازی است شامل:

 • توانمندی و تجربه لابراتوار در ساخت لمینت سفارش داده شده
 • متریال کاربردی در لمینت
 • مدت زمان لازم برای ساخت لمینت

قیمت لمینت دندان در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

قیمت لمینت در سال ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به اینکه عمدتا جنس لمینت ها خارجی بوده نوسان قیمت بر این مورد نیز تاثیر زیادی دارد. از همین رو در صورتی که قصد انجام لمینت برای دندان های خود دارید ابتدا برای معاینه به کلینیک مدنظر مراجعه کنید تا براساس نیاز دندان های شما از قیمت نهایی آن مطلع شوید.

با این وجود عمدتا قیمت لمینت دندان ها از هر واحد حدود ۲ میلیون تومان به بالا است. که پیشتر اشاره شد عواملی مختلفی می تواند بر افزایش یا کاهش هزینه نهایی تاثیر گذار باشد. البته این قیمت برای لمینت هایی با کیفی متوسط و معمولی است در صورتی که خواستار لمینت های با گرید بالاتر باشید این قیمت ها از هر واحد ۴ و نیم میلیون تومان شروع می شود و می تواند به هر واحد ۱۰ میلیون تومان برسد.

تفاوت قیمت لمینت دندان با کامپوزیت دندان چقدر است؟

تفاوت قیمت لمینت دندان با کامپوزیت دندان چقدر است؟

کامپوزیت دندان عمدتا از لمینت ارزان تر است اما به دلیل ماندگاری کمتر و نیز رنگ پذیری به مرور زمان افراد لمینت را ترجیح می دهند. البته تفاوت های دیگری نیز بین کامپوزیت و لمینت وجود دارد که این موارد در کنار هم باعث تفاوت قیمت در این دو مورد می شود. از جمله اینکه:

 • کامپوزیت نیاز به قالبگیری ندارد
 • کامپوزیت می تواند در یک جلسه توسط دندانپزشک انجام شود
 • کامپوزیت هزینه لابراتوار دندان سازی ندارد
 • کامپوزیت نیاز به تراش دندان ندارد
 • کامپوزیت به راحتی قابل ترمیم است
 • کامپوزیت عمر کوتاه تری دارد
 • کامپوزیت رنگ پذیر است
 • کامپوزیت شکننده تر است

در عین حال لمینت دارای ویژگی های زیر است:

 • ماندگاری بیشتر
 • نیازمند قالبگیری
 • مقاوم در برابر رنگ پذیری
 • نیازمند تراش دندان ها
 • ترمیم زمان بر
 • مقاوم تر از کامپوزیت در برابر فشار و ضربه
 • نیازمند قالبگیری

همه این عوامل سبب می شود که هزینه کامپوزیت به مراتب از هزینه لمینت ارزانتر باشد. به طوری که اگر یکی از دندان های کامپوزیت شما لب پر شود به راحتی و در یک جلسه قابل ترمیم است در حالی که اگر دندان لمینت شما آسیب ببیند باید مجدد به دندان پزشک مراجعه و برای قالبگیری و ساخت لمینت در لابراتوار اقدام کنید. که هم پروسه ای زمان بر و هم هزینه بر است. از همین رو است که عمدتا هزینه های لمینت بیشتر از کامپوزیت می شود.

چرا هزینه لمینت دندان زیاد است؟

چرا هزینه لمینت دندان زیاد است؟

از مهمترین سوالاتی که شاید بسیاری افراد به دنبال پاسخ برای آن باشد همین سوال است. در پاسخ می توان گفت مربوط به مواد اولیه تهیه آن است. با توجه به حساسیت دندان ها روند چسباندن این مواد روی دندان نیز پیچیده بوده از همین رو در مجموع لمینت نسبت به سایر روش های زیبایی دندان پرهزینه و گرانتر است. از دیگر سو به دلیل غیردرمانی بودن این روش بیمه ها از این نوع خدمات پشتیبانی نمی کنند و تمام هزینه را بیمار به تنهایی متقبل می شود.

هزینه های جانبی لمینت دندان

پیش از انجام لمینت اقدامات اولیه ای لازم است که این موارد هر کدام هزینه بر هستند. از جمله اینکه:

 • ویزیت دندانپزشک
 • عکس رادیولوژی از دندان ها
 • در صورت نیاز ترمیم و درمان دندان ها پیش از انجام لمینت
 • در برخی موارد نیاز به لیفت لثه
 • تراش دندان ها
 •  قالبگیری دندان ها
 • ارسال قالب به لابراتوار دندانسازی
 • چسباندن لمینت های آماده روی دندان
 • تراش و اصلاح لمینت نهایی چسبیده روی دندان ها

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت دندان بر میزان نهایی هزینه لمینت دندان تاثیر مستقیم دارد. اما نکته مهمی که در این باره باید مد نظر قرار دهید اینکه عوامل مختلفی بر هزینه نهایی تاثیر گذار است که از مهمترین آنها می توان موارد زیر را برشمرد:

تخصص و توانمندی دندانپزشک دندان پزشکی که برای انجام لمینت به آن مراجعه می کنید باید توانایی و تجربه کافی در زمینه لمینت را داشته باشد. چرا که پروسه تراش دندان ها، قالبگیری و چسباندن لمینت ها روی دندان ها حساس است.

جنس و نوع لمینت مورد استفاده: استفاده از انواع داخلی یا خارجی لمینت تاثیر مستقیم بر قیمت نهایی دارد.

میزان تراش دادن دندان های فرد: با توجه به اینکه لمینت لایه ای نازک است که باید روی دندان ها قرار گیرد از همین رو برای پیشگیری از بزرگ شدن دندان ها و دفرمه شدن آن بخشی از مینای دندان تراش داده می شود. اگر دندان های فرد بزرگ و به هم فشرده باشد تراش بیشتری نیاز دارد.

مدت زمانی صرف شده برای آماده سازی دندان های فرد: این زمان شامل  آماده سازی دندان اعم از درمان و ترمیم دندان ها، تراش دادن دندان ها، لیفت لثه و… می شود.

جنس مواد قالبگیری: بسته به جنس مواد اولیه ای که برای لمینت استفاده می شود اینکه خارجی باشد و یا از کدام برندها بر قیمت آن تاثیر دارد.

هزینه لابراتوار دندانسازی: آماده سازی لمینت های قالبگیری شده توسط دندانپزشک به فراخور مدت زمانی که برای ساخت لمینت و مواد اولیه لازم در لابراتوار تهیه می شود مشمول هزینه های جانبی کمتر یا بیشتر می شود.

تعرفه های تعیین شده دندان پزشکی: هر ساله تعرفه های مشخصی برای خدمات دندانپزشکی به صورت سراسری اعلام می شود، که کلینیک ها به تناسب خدمات و بیمه های طرف قرار داد دارند قیمت نهایی خدمات خود را اعلام می کنند.

تعداد واحد دندان برای لمینت: هر دندان یک واحد حساب می شود و در هزینه لمینت هر دندان به صورت جداگانه محاسبه و قیمت نهایی به شما اعلام می شود.

پیش درمان دندان ها قبل از انجام لمینت: پیش از انجام لمینت دندان پزشک باید از سلامت دندان های شما اطمینان حاصل کند. چرا که اگر عوارض و مشکلات دندانی شما پس از انجام لمینت بروز کند هزینه زیادی را بابت برداشتن لمینت، درمان دندان و انجام مجدد لمینت متحمل خواهید شد.

میزان نظم و خرابی دندان ها: هر چه دندان ها مرتب تر و خرابی آن کمتر باشد زمان و کار کمتری برای آماده سازی دندان ها برای چسباندن لمینت ها می برد.

هزینه لمینت موقت دندان

هزینه لمینت موقت دندان

لمینت موقت  که عمدتا آن را با عنوان لمینت متحرک می شناسند نوعی از لمینت است که می تواند به طور موقت مشکلات و نازیبایی های دندان را پنهان کند. علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری خوشایندی نیز به دندان ها بدهد. این نوع لمینت که عمدتا از جنس پلیمر است پس از قالبگیری در لابراتوار ساخته می شود. قیمت آن نیز در مقایسه با انواع ثابت لمینت بسیار پایین تر است.

برخی از انواع این لمینت ها به شکل پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از لمینت موقت برای استفاده روزانه افراد بوده و شب در هنگام خواب قابل جداسازی از روی دندان است. یکی از مزیت های این لمینت ها این است که برای هر دو فک قابل استفاده بوده و می تواند زیبایی را برای همه دندان ها به ارمغان آورد. نکته مهمی که درباره این نوع لمینت باید مورد توجه قرار دهید اینکه در موقع غذا خوردن باید این قالب از دندان ها جدا شود.

لمینت متحرک در کنار زیبایی ظاهری موقتی که برای دندان ها به همراه دارد، حائز معایبی است که شما را از انجام آن منصرف می کند از جمله این موارد:

 • منع استفاده طولانی مدت
 • ایجاد پوسیدگی دندان ها به مرور زمان
 • ماندگاری کم
 • منع استفاده در زمان غذا خوردن
 • تکان خوردن آن در زمان حرف زدن
 • تغییر رنگ
 • احتمال زیاد شکستگی
 • ایجاد حساسیت در دهان و دندان

با این وجود در شرایطی که بودجه لازم برای درمان لمینت یا کامپوزیت را ندارید استفاده موقت از این لمینت های موقت گزینه مناسبی برای کوتاه مدت است. در این مدت نیز همواره به نظافت دهان و دندان خود رسیدگی کامل کنید، همچنین این پروتز را با استفاده از خمیردندان مناسب و فرچه های مخصوص تمیز کنید.

تخصص دندانپزشک چه تاثیری روی هزینه لمینت دندان دارد؟

یکی از نکات مهمی که باید درباره لمینت مورد توجه قرار گیرد انجام آن توسط فرد متخصص است. با توجه  به هزینه های بالای لمینت و نیز حساسیت مواد مورد استفاده در قالبگیری و چسباندن لمینت ها لازم است این کار توسط فرد متخصص انجام شود. از طرف دیگر تراش دندان ها برای لمینت نیز فرایند بسیار حساسی است.

به طور کلی می توان گفت تخصص دندان پزشک از آن جهت که باید در نهایت کاری متناسب با خواست بیمار انجام دهد بسیار اهمیت دارد.

مرکز دندانپزشکی آرکا با قیمت مناسب

مرکز دندان پزشکی آرکا از سال ۹۷ در منطقه تهران اقدام به ارائه انواع خدمات دندان پزشکی به مراجعان خود کرده است. آرکا یکی از مجهزترین کلینیک های دندان پزشکی ایران به شمار می آید که با بهره گیری از ظرفیت دندانپزشکان با تجربه و متخصص و نیز استفاده از به روزترین تجهیزات انواع خدمات دندانپزشکی را ارائه می کند.

یکی از خدمات مرکز دندانپزشکی آرکا امکان دریافت نوبت آنلاین است. شما می توانید با تعیین وقت قبلی برای معاینه و مشاوره دندانپزشک متخصص در زمینه لمینت یا کامپوزیت دندان خود به مرکز دندان پزشکی آرکا مراجعه کنید و در صورت نیاز برای انجام لمینت یا کامپوزیت اقدام کنید.

سوالات متداول

آیا در صورت داشتن ایمپلنت دندان می توان دندان های کناری آن را لمینت کرد؟

بله، با توجه به اینکه لمینت لایه ای نازک از جنس سرامیک بوده که برای زیبایی ظاهری روی دندان ها قرار می دهید برای یک دست شدن و اصلاح دندان ها این امکان حتی برای دندان های ایمپلنت شده فراهم است.

آیا لمینت نیز مانند کامپوزیت نیازمند نگهداری و مراقبت است؟

بله، پس از چسباندن لمینت ها به دندان باید همه نکات بهداشتی دهان و دندان رعایت شود. علاوه بر اینکه از هر اقدامی که ممکن است باعث آسیب به لمینت ها شود پیشگیری کنید.

شرایط انجام لمینت دندان چیست؟

در صورتی که دندان های شما دارای فاصله (دیاستم) باشد یا با آسیب هایی مثل لب پر شدن دندان ها، پوسیدگی یا تغییر رنگ دندان ها، بی نظمی و بدشکل بودن ظاهری دندان ها و مشکلاتی از این دست مواجه باشد، دندان های شما کاندیدای مناسبی برای انجام لمینت است. برای انجام این کار لازم است حتما دندان های شما توسط دندان پزشک متخصص معاینه شود. برای تعیین وقت ویزیت می توانید با شماره تماس مرکز دندان پزشکی آرکا تماس بگیرید.

دندان ها در چند جلسه لمینت می شوند؟

در صورت معاینه کامل دندان ها و رفع مشکلات احتمالی، در یک جلسه کار تراش و قالبگیری دندان ها انجام و قالب برای ساخت لمینت به لابراتوار ارسال می شود. بین ۲ هفته تا یک ماه طول می کشد تا لمینت ها آماده شود. پس از آن طی یک جلسه لمینت روی دندان چسبانده می شود. اگر دندان ها نیازمند ترمیم و درمان باشند تعداد جلسات به ۳ تا ۴ جلسه نیز ممکن است افزایش پیدا کند.

آیا لمینت با درد همراه است؟

نکته مهمی که در این باره لازم است بدانید اینکه لمینت اگر توسط فرد متخصص و با تجربه انجام شود، احتمالا با درد همراه نخواهد بود. عوارضی هم متوجه دندان ها نخواهد شد.  در غیر این صورت ممکن است با التهاب لثه و نیز عوارضی مثل بوی بد دهان، شکستن لمینت ها و پوسیدگی دندان ها زیر لمینت مواجه شوید.

هزینه هر واحد لمینت دندان چقدر است؟

انجام لمینت در مرکز دندانپزشکی آرکا بسته به نوع لمینت و برند آن متفاوت است اما هزینه هر واحد لمینت سرامیکی ایمکس گرید A  حدودا ۴ و نیم میلیون تومان، لمینت سرامیکی ایمکس گرید +A حدود ۵ و نیم میلیون تومان و لمینت سرامیکی ایمکس گرید +A  حدودا هر واحد ۱۰ میلیون تومان است.

آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه لمینت وجود دارد؟

برای اطلاع از پاسخ این سوال می توانید با همکاران ما در مرکز دندان پزشکی آرکا در همه روزهای کاری از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب و پنج شنبه ها ۹ صبح تا ۳ عصر با شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۳۹۷۲۲۰ تماس بگیرید. یا با تعیین وقت آنلاین به آدرس تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان ۶، پلاک ۲۲ واحد ۷ مراجعه کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز ۳.۶ / ۵. تعداد آرا: ۱۱۱

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاه در"قیمت لمینت دندان"

 1. مینا

  با سلام
  آیا در دوران بارداری هم میشه لمینت بذارم؟
  من در سه ماهه آخز بارداری هستم
  ممنون میشم جواب بدید

 2. خلیل

  شما لمینت ایمکس هم کار می کنید و قیمت چقدر است؟

 3. آرمیتا

  با سلام
  شما چه نوع لمینت هایی را کار می کنید و آیا بهتر از ونیر کامپوزیت هست؟

دیدگاه خود را بنویسید

٨٨٥٣٩٧٢٠ (١٠ خط)

شنبه تا پنجشنبه - 9:00 - 20:00

واتساپ کلینیک

هر لحظه با ما در تماس باشید

اینستاگرام کلینیک

در جریان داغ ترین ها باشید

تهران میدان آرژانتین

خ بخارست، خ 6، پ 22، واحد 7